آموزش شیوه تکمیل سازی و کابردی کردن، تحقیقات فرهنگی، مؤسسه ها، کانون های فرهنگی، انجمن های اسلامی و نیزشبکه های اطلاع رسانی.
بسم الله الرحمن الرحیم
پیشاپیش از تحمل سنگینی قلم این نوشتار که مانع از خدمت بیشتر به فرهنگ دوستان شده معذرت خواهی می کنم (ا).
ضمن عرض تشکر و عرض خسته نباشید به همه کسانی که در پست ها و محل های مختلف، در داخل و خارج از کشور، مشغول خدمت به، مردم، کشور و امور فرهنگی دینی هستند.
گفتنی است همه ما یک دقدقه مشترک داریم و آن شیوه سرویس دهی بهینه، تا جزابیت کارمان بیشتر شود، بعضا دنبال آسیب شناسی قضیه هم هستیم.
به نظر می رسد راز این معمی به قول آیه الله جوادی آملی (حفظه الله) در این است که ما و جامعه از قرآن و روایات دور مانده ایم، چرا که در این دو منبع اصلی اسلام، راه حل همه مشکلات وجود دارد «فیه تبیان لکل شیء» و«لا رطب و لا یابس الا فی کتاب مبین»
بعضی از ثقلین بطور کلی فاصله گرفتیم و بعضی هم به یکی اکتفا کردیم، آن هم ناقص، در صورتی که این دو لازم و موم هم هستند.
لیکن اگر کمترین نگاه به اطرافمان،نه چندان دور که منابع ما را . یا با سرویس دهی هنری فرهنگی به میدان آمده و می آیند تا راه را برای خود، باز نگه دارند و.، بلکه در همین نزدیکی، با نگاه به سایت های تبلیغاتی، می بینیم، چه زیبا و با حیله های مثبت از ظرفیت های دینی برای تبلیغ خود و کارشان استفاده می کنند.
در این موقعیت یاد «فاعتبروا یا اولی الابصار» می افتیم و با خود می گویم چرا ما از این ظرفیت ها در فرصت های فراوانی که پیش رو داریم استفاده نکنیم.
ضرورت به کار گیری شیوه ها

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

من کو ؟! آشپزخانه شماره يک کتاب‌های کودک من دیجیتال|مارکتینگ|تجارت|ساخت|طراحی|اموزش|مشاوره Tom سیستم موزیکال هوشمند سرویس بهداشتی دانلود آهنگ جدید اسم ایرانی شرکت بومی سازان پردازش هوشمند قائم رقصي ميان ميدان مين